ihracat360 Teşvik Danışmanlığı

Siz İşinize Bakın Devlet Desteklerini Bize Bırakın. Kosgeb, Ticaret Bakanlığı ve Diğer Devlet Kuruluşlarının Sunduğu Mükemmel Destekleri Şirketinizin Alabilmesi An Meselesi.


  Devlet Teşvikleri Başvuru Ve Sonuçlandırma

  Siz İşinize Bakın Devlet Desteklerini Bize Bırakın.

  Sabah Akşam Her Yerden Bir Teşvik Haberi İle Uyanıyoruz. Kosgeb, Ticaret Bakanlığı, Tarım, Hayvancılık, Babaannelere Bile Teşvik Var. Sabah İşe Başladığınızda Bir Sürü Sorumluluk, Üretim Ve Yönetim İşi İle İlgilenen Sizlerin Artık Düşünmesi Gereken Bir Çok Şey Var. Tüm bunlar ile ilgilenirken teşvikleri nasıl takip edeceksiniz.

  Firmaların yeni pazar arayışları ile birlikte artan ihracatımız ve buna karşılık devletin ihracatı arttırma yöntemleri kapsamında uyguladığı teşvikler incelendiğinde, firmaların ihracat faaliyetlerini desteklemeye yönelik devlet yardımları, teşvikleri ve bunlardan nasıl yararlanabilecekleri konusunda bilgilendirilmediği veya yeteri kadar kullanılmadığı görülmektedir. Bunun sebebi bilgisizlik plansızlık ve yetkin bir teşvik danışmanı olamamasıdır.

  Bu destekleri almak için yapmanız gereken her şeyi sizinle birlikte yapıyoruz. Evrakları ve içeriği oluşturuyoruz. Dosyaların posta ve evrak işlerine kadar tüm süreçleri yönetiyoruz. Teşvik sizin hesabınıza ulaşana kadar takip ediyoruz.

  Şirketinizin Kalkınma Aracı: Devlet Teşvikleri

  Teşvik Danışmanlığı herkesin aslında yanlış anlamak istediği bir alanda çalışmaktır. Çünkü her işletme her insan kendisinin her şeye hakkı olduğunu düşünür. Oysa devlet sizin işletmelerinizin karşılaştığı zorlukları bilip o zorlukları anlamakta ve karşılamakta yardımcı olmak için teşvikleri vermektedir.

  Devlet sizin işletmenizin devamı için, büyümenizi ister daha çok işçi çalıştırın istihdam yaratın ister. Bu sayede daha çok vergi verin ister. Bu süreç toptan büyümeyi sağlayacaktır. Bu teşviklerde aslında sektörün yaptığı çalışmalardan hakkınıza düşen paydır. 

  Siz işletme olarak tüm bunlara hakkınız olduğunuzu düşünürsünüz. İstersiniz ki kontrolsüz siz isteyince çalışan bir teşvik bank olsun. Ancak hayatın gerçeği bu değildir.

  Teşvikler mevzuat, tebliğ şekil ve fiziksel delil sistematiği içinde alabileceğiniz her birinin kendi yasal süreçleri takip ederek alabileceğiniz hibelerdir.

  Teşvikleri sadece devletin verdiği hediyeler olarak görmeyin.

  Şirketinizin Teşvik Süreçlerini Başlatalım Mı?

  Alanında Uzman Ekibimiz Sizi Ziyaret Etsin. İhtiyaçlarınızı ve Yararlanabileceğiniz Devlet Desteklerini Görüşelim. Uygun Bulunması Halinde Hemen Süreçleri Başlatalım. Fiyatlandırma Görüşme Sonrasında Yapılacaktır.
  Ön Görüşme İçin Randevu Al
  İhracata Başlamak Ya Da İhracatınızı Arttırmak İçin Tam Zamanı!

  Görüşme Talebi Oluşturup,
  Size Nasıl Yardımcı Olabileceğimizi Konuşmak İçin
  Hemen İletişime Geçin!

  Ön Görüşme Talebi Oluştur

  Teşvik Danışmanlığı

  Devlet Teşvikleri Konusunda Uzman Ekibimizle Çalışın

  360° İhracat Sistemi

  İhracat Departmanınızı Oluşturmakta Güçlük Mü Çekiyorsunuz?

  e-İhracat Danışmanlığı

  Amazon veya Kendi Sitenizden e-İhracat Nasıl Yapabilirsiniz?