Sadece Müşteri Getirmiyoruz, Satışa Da Dönüştürüyoruz

12 Yıllık İhracat Tecrübemiz Sayesinde A'dan Z'ye İhracat Departmanınız Oluyoruz. Türkiye'de İlk ve Tek!

0 Dan Fazla Marka ve Şirket

0 'den Fazla Ürün

0 Ülkeye İhracat

0 Potansiyel Müşteri

İhracat Herkesin Hayali;

Ama Yapmak Herkesin Harcı Değil.

Sanmayın Ki Zor Sanmayın Ki İmkânsız. İhracat Bir Sürü Farklı Eylemi İçinde Barındıran Multi Disipliner Bir Süreç. Bu Süreçte Yapılacakları Herkes Biliyor Üstelik. Ama YAPAMIYOR. Çünkü Bu İşi Yapacak Uzmanlığa Sahip Değiller. Herkesin Bu Konuda Bir Fikri Var Ama Bu Bir Çok Eylemi Barındıran Sürece Hâkim Bir Çalışma Disiplini Ve Yapılacakları İnanç İle Yapma Becerisi Ve Azmi Yok.

360° İhracat hizmetimiz, analiz konumlandırma, projelendirme faaliyet planı ve iş planı ile başlar ve büyük bölümünü pazar ve firma araştırması aşaması oluşturmaktadır.

Bu safhada ürünlerinizin satılabilirliğinin en çok olduğu pazarlarda potansiyel ithalatçı ve dağıtıcı firmaların tespiti ve ilk iletişimlerin kurulması yer almaktadır. İletişim kurulurken çeşitli etkili metotlar kullanılmakta ve firmanın ayıracağı bütçeye göre online ve geleneksek tanıtım yollarına da başvurulmaktadır. Ürünlerinizin ithalatı ile ciddi anlamda ilgilenen firmaların listesi derlenerek bu firmaların eğer varsa özel taleplerinin nasıl karşılanacağı ile ilgili olarak ayrıntılı görüşmeler yapılmaktadır.

side-img-13

İhracat birden çok kişi ile yapılması gereken bir iş disiplinidir.

Bizim amacımız bu alanda müşteriye ulaşma ve satışa dönüştürme işlemlerinin bütünüdür.

İhracat, B2B, B2C, B2G, B2M alanlarında ürün yada hizmetin hedef kitlesine ulaşma sanatıdır.

İhracat tanım itibari ile farklı anlam içersin ve boyut kazansın istiyoruz. Bu anlamda bir çok çalışma yapıyoruz. Ancak derinlemesine bir ihtiyaç listesi yapmıyoruz. bir sistem icat etmek ve mekanize etmek için uğraşmıyoruz. ihracat360 olarak bizim derdimiz ihracatın bir mekanik işlem olmasını sağlamaktır.

90 İş Gününde İhracat Garantisi

Sözleşme imzalandıktan hemen sonra planlı bir şekilde çalışmalara başlıyoruz.
  • Şirket Profilinizi Oluşturuyoruz
  • Fiyat Politikanızı Belirliyoruz
  • Sitenizi Baştan Yapıyor Ya Da Düzenliyoruz
  • Elimizdeki Mevcut Dataya Toplu Mail Gönderiyoruz
  • Sizin Adınıza İngilizce, Arapça ve Rusça Reklam Veriyoruz
  • Size Özel İhracat Uzmanı İstihdam Ediyoruz
  • Bunlara Ek Olarak ihracat360’ın Belirlediği 30’dan Fazla İşlem Yapıyoruz.
  • Gelen Bütün Taleplere Cevap Veriyor ve Satışa Dönüştürüyoruz

Dönüştüremezsek, ödediğiniz tutarı size iade ediyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Sorularla ihracat360 ve İhracat Danışmanlığı

1. İhracat yapmak zorunda mıyım?

Bu soruyu soruyorsanız devamını okumaya gerek yok zaten. İşinizin devamı ve sürekliliği ile karlılık için ihracat yapmalısınız.

2. İhracatı kendim yapabilir miyim?

Tabi ki yapabilirsiniz. Bu konuda yapacaklarınız konusunda gerekli bilgi ve yapılacakları internet sitemizde ya da eğitimlerle edinebilirsiniz.

3. İhracat için ne kadar zaman ayırmalıyım?

İhracattan ne bekliyorsunuz? Ne anlıyorsunuz? İhracat için siz ne kadar zaman ayıracaksınız? Soruya soruyla cevap vermek doğru değil. Biz size şu konuda karar vermenizi öneriyoruz. Saatiniz kaç para? Bunu ihracat için ayırdığınızda ne gibi yapmak zorunda olduğunuz süreçler de aksama olacak. Gün de kaç saatiniz boş.

4. İhracat için sizin yapacaklarınızı nasıl kontrol edeceğim?

Sizin için yapılanlar raporlanacak ve bir CRM programı ile size ait alanda yapacağımız çalışmaları takip edebileceksiniz. Ayrıca her türlü testi yapabilirsiniz. Sıfır güven ilkesi ile hareket etmenizi öneririz.

Ayrıca aldığınız hizmet paketine uygun vizyon toplantıları, kahvaltılar, network toplantıları ile size özel toplantı ve sunumlar için bir araya geleceğiz.

5. Bizim için ihracatı yaparken hangi hizmetleri alacağım?

Seçeceğiniz hizmet paketinde söylenen ve yazılan işlemler sizin adınıza sizin için yapılacak. Söylediklerimizi yapacağız, yaptıklarımızın en iyisi yapmak için çalışmaya devam edeceğiz.

6. Tüm bu söylediklerinizi gerçekten gerçekleştirebilir misiniz?

ihracat360 ya da Ekibimizi ayrıntılı araştırmanızı öneririz. İhracat uzmanlarımız, teşvik uzmanlarımız, saha satış uzmanlarımız, Rusça, Arapça, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca çağrı desteğimiz, 2 Milyonun üzerinde yurt dışı alıcı datası, yurt içinde yılda 30 kadar fuar katılımı, yurt dışında 40 fuara katılım, yılda 20 satış turu ve kurumlar arasında dayanışma ve ticari istihbarat uzmanlığı ile çalışıyoruz.

90’den fazla üreticinin bütün ihracat departmanını yürütüyor ve yılda 50 milyon dolardan fazla ciroya ulaşıyoruz.

7. İhracat için yapılan işlemleri nasıl yöneteceğim?

Tüm bu başlıkları, insan kaynakları seçimi sonrası biliyor olmak, personelin doğası gereği yaşatacağı durumlara hazır olmalı, ayrıca 365 gün ihracat iş planı tek tek başlıkları ile biliyor olmak gerekir.

8. İhracat için kimlere ihtiyacım var?

İhracat için çalıştıracağınız kişinin İngilizceyi (İngilizce bilmeden sadece Arapça ile ihracat yapanlar var) biliyor olması gerekir. Ayrıca seyahat sorunu olmamalı. İhracatta müşteri bulmak, ihracatta sipariş ve sözleşme, ihracatta ödeme biçimleri, ihracatta fuar ve organizasyon, ihracat için dijital pazarlama, ihracatta sosyal medya kullanımı, B2B, e-ihracat, lojistik ve gümrük konusunda bilgisi olması gerekir. Ayrıca belli ülkelere seyahat sorunu olmamalı. Schengen vizesi ve hali hazırda pasaportu olması artı değer katacaktır.

Bizimle çalışmanın en güzel yanı… Bu personeli sizin adınıza biz istihdam ediyor, yönetiyor ve eğitiyoruz.

9. İhracatta yaptığınız çalışmalarda nasıl bir yol izleyeceğiz?

Biz sizin personeliniz gibi çalışacağız. Sizin adınıza sizin için iletişim kuracağız. Önce sizin elemanınız olmamız için işe almanız gerekir. Ona bir mail hesabı belirlemeniz, telefon hattı ve masa tahsis etmeniz gerekir. Bizde de süreç bu şekilde başlayacak sizin için yapacaklarımızı planlayıp iş planı yapıp ona uyacağız.

10. Bu konuda referans ya da yeterliliğinize nasıl inanayım?

İnanç karşılıklı bir sürecin sonucudur. Araştırmadan matematiksel sorgulama yapmadan kimseye inanmayın. Sayıların konuşmadığı hiçbir iddia manalı değildir. Karşınızda söylenen her şeyi kontrol etmenizi öneririz. Biz yada başkası önemli olan yapılacaklardır.

Sizce De İhracat Yapmanızın Vakti Gelmedi Mi Artık?

Ya Da Mevcut İhracatınızı Çok Kısa Sürede Katlamaya.. Bu Zor Zamanlarda, Unutmayınız Ki, Şirketinize Döviz Girişi Varlığınızı Devam Ettirmenizi Garantileyecek.
Ön Görüşme İçin Randevu Al
İhracata Başlamak Ya Da İhracatınızı Arttırmak İçin Tam Zamanı!

Görüşme Talebi Oluşturup,
Size Nasıl Yardımcı Olabileceğimizi Konuşmak İçin
Hemen İletişime Geçin!

Ön Görüşme Talebi Oluştur

Teşvik Danışmanlığı

Devlet Teşvikleri Konusunda Uzman Ekibimizle Çalışın

360° İhracat Sistemi

İhracat Departmanınızı Oluşturmakta Güçlük Mü Çekiyorsunuz?

e-İhracat Danışmanlığı

Amazon veya Kendi Sitenizden e-İhracat Nasıl Yapabilirsiniz?