ihracat360, bir İhracat Geliştirme projesidir.

2016'dan beri Türkiye'nin ihracatını arttırıyoruz.

Sizin de İhracatınızı Katlayalım

Türk şirketlerinin ihracat gelişimine katkıda bulunmak temel görevimizdir.

Bizce Türkiye’nin en büyük sektörü ihracattır.
Siz De Aramıza Katılın

0 Dan Fazla Marka ve Şirket

0 'den Fazla Ürün

0 Ülkeye İhracat

0 Potansiyel Müşteri

Bütün İhracat Departmanınızı Outsource Edin

Sizin adınıza istihdam ediyor, CRM sisteminizi kuruyor, 15 yıllık pazarlama tecrübemiz ve yüz binlerce potansiyel müşteri verisiyle, sizin adınıza ürünlerinizi pazarlıyoruz.

İhracata dayalı büyüme; ülkelerin hem iç dinamiklerini hem de dünya pazarında marka ve algı değerlerini artırır. ihracat360 olarak bizler ülkemizin dünyanın tüm ülkelerinde ürün ve hizmet satacak güçte yetenekte olduğuna inanıyor ve bu amaçla çalışıyoruz.

Bu amaçla, ihracatçımızın başarılı olabilmesi amacı ile ihracat aracılık, eğitim, danışmanlık, organizasyon ve yayıncılık hizmetleri vermekteyiz. Türk şirketlerinin ihracat gelişimine katkıda bulunmak temel görevimizdir. Bizce Türkiye’nin en büyük sektörü ihracattır. İhracatçılarımızı vatana hizmet eden kahramanlar olarak görmekteyiz.

ihracat360 özel bir girişim olarak felsefesi ihracat için çalışmak olan, yenilikçi, modern ve bilgiye dayalı bir organizasyondur.

İhracat alanında eğitim çalışmaları yapmakta, fuarlar düzenlenmekte, fuarlara katılım sağlamakta, çeşitli yayınlarla etkinlikler desteklemektedir. Ürün – pazar araştırmalarının yapıldığı, çeşitli istatistiklerin oluşturulduğu ihracat360’da firma veri bankası sayesinde Türkiye’deki ihracatçı firmaların, KOBİ web sitelerinin, yabancı firmaların ve sektörel şirket adreslerinin kayıtları, yararlanmak isteyen girişimcilere açık olmuştur. Ayrıca ihracat360 iş fırsatları konusunda ticaretle uğraşanlara rehberlik yaparak, kurumun kimliğini pekiştirmiştir.

ihracat360 tüm bu çalışmaların başarılı olması adına Dünya da bir çok farklı noktadan veri akışı ve ihracatçılarımızın başarısı için kamu, özel, kurumun ve danışmanlık şirketlerinin Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

İşimiz İhracat Gücümüz Türkiye ve İhracat

ihracat360, devlet ya da kamu şirketi değildir. Amacı konusu ve ruhu ile ihracat kuruluşu olmak dışında hiç bir kişi yada kuruluşla direkt endirekt bir ilişkisi yoktur.

İhracata Başlamak Ya Da İhracatınızı Arttırmak İçin Tam Zamanı!

Görüşme Talebi Oluşturup,
Size Nasıl Yardımcı Olabileceğimizi Konuşmak İçin
Hemen İletişime Geçin!

Ön Görüşme Talebi Oluştur

Teşvik Danışmanlığı

Devlet Teşvikleri Konusunda Uzman Ekibimizle Çalışın

360° İhracat Sistemi

İhracat Departmanınızı Oluşturmakta Güçlük Mü Çekiyorsunuz?

e-İhracat Danışmanlığı

Amazon veya Kendi Sitenizden e-İhracat Nasıl Yapabilirsiniz?